Forum sojuszu AiH

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-02-14 22:48:13

serafinax

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 98
Punktów :   

Szczerosc to poczatek wspolpracy

Tak jak w pytaniu sondy tylko szczerze jak na kogos sie zaglosuje to mile widziany bedzie komentarz dlaczego.
Nie zamiescilem 3 najmlodszych z nas aby dac im szanse na pokazanie sie.
Za tydzien glosy zostana podliczone jezeli ktos bedzie mial wiecej niz polowa glosow czyli 7 niestety ale nie sprawdzil sie jako jeden z nas, rownierz jezeli ktos nie wstawi tu swojego posta i nie odda glosu rownierz zeostanie wydalony. Pozdrawiam i oczekuje szczerych odpowiedz.

Offline

 

#2 2008-02-14 22:50:51

serafinax

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 98
Punktów :   

Re: Szczerosc to poczatek wspolpracy

tak zaglosowalem oniewarz nie widzialem zadnej aktywnosci w sojuszu u tych graczy ani na forum ani na wiadomosciach na grze

Offline

 

#3 2008-02-14 22:57:04

Seni

Rada Sojuszu

7244403
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 364
Punktów :   

Re: Szczerosc to poczatek wspolpracy

fajny pomysl gratuluje kreatywnosci... ja juz swoj glos oddalam...


})i({ .... zyj tak jakby jutra mialo juz nie byc... })i({
!basta volonta!

Offline

 

#4 2008-02-14 23:12:22

sky_fly

Forumowy wyjadacz

9861663
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 73
Punktów :   

Re: Szczerosc to poczatek wspolpracy

tak zagłosowałem bo tych ludzisk na forum ani w grze nie widziałem od czasu kiedy dołączyłem do SOJA


Keep moving FORWARD !!!

Offline

 

#5 2008-02-15 00:31:14

Maclean

Administrator

8274311
Skąd: Bydgoszcz-okolice
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 411
Punktów :   

Re: Szczerosc to poczatek wspolpracy

a ja zagłosowałem na siebie bo tak jak seraf i max stwierdzi ciezko mi szło dowodzenie sojem pod nieobecność Seni więc lepiej by było jakbyś to któremuś z nich oddała dowodzenie :d


:PŁadne nie jest to co jest ładne...tylko to co sie Mi podoba...
"Minister Zdrowia ostrzega, posiadanie turbo jest przyczyną wielu wyprzedzeń"

Offline

 

#6 2008-02-15 10:28:37

maxam

Rada Sojuszu

1205587
Skąd: Portlaoise
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 180
Punktów :   

Re: Szczerosc to poczatek wspolpracy

Mac...czy ty masz jakiegos dola w trakcie sesji...czy moze biedaku zrodelko wyschlo, bo trzeba sie uczyc i nie ma czasu do sklepu skoczyc???...wiosna idzie Panie Sierzancie...ja sie przyznam ze nie wiem na kogo glosowac...chociaz mialem ochote postawic krzyzyk prze kazdym nicku, ktorego nie widzialem na forum, jako nadawcy wiadomosci, na ogame wiecej niz raz w stylu "hej...to ja"...sojusz powinien byc jak towarzystwo wzajemnej adoracji...a nie garstka nickow, ktore ktos wrzucil do jedengo worka, bo tak mu wyszlo...i siedza tak w tym worku i nie bardzo nawet wiedza po co...to forum to nie tylko infromator co w soju...to informator co u nas, co nam sie podoba a co nie (i nie tylko w ogame, ale w ogole, w zyciu), co lubimy a czego nie, co nam sie udalo a co zawalilismy...soj to nie tylko zbieranina graczy, ale i moim zdaniem przedewszystkim "stowarzyszenie" ludzi, ktorych polaczyla jakas pasja, ale ta pasja to nie wszystko, jest cale mnostwo rzeczy o ktorych mozemy pisac, z ktorych mozemy sie smiac i ktore mozemy skomentowac...ta wiez powinna byc chyba troche szersza i nie ograniczac sie tylko do surki, floty cazy bunkra...dopiszcie jesli uwazacie tak samo...a kazdy kto sie nie dopisze powiedzmy przez weekend, dostanie moja glos...


2 beer or not 2 beer?

Offline

 

#7 2008-02-15 14:23:58

serafinax

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 98
Punktów :   

Re: Szczerosc to poczatek wspolpracy

sory mac ale nie przypominam sobie abym stwierdzil ze zle prowadzisz sojusz jedyne co napialem to to ze jak i wielu innych nie wstawiasz zadnych RW na forum ale to nie mialo nic wspulnego z dowodzeniem, zeleli to albo cos innego odebrales jako zle dowodzenie to zacytuj ten fragment ale szczerze nie mialem takich intencji przepraszam wiec jezeli cos tak wyszlo

Offline

 

#8 2008-02-19 21:10:39

Seni

Rada Sojuszu

7244403
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 364
Punktów :   

Re: Szczerosc to poczatek wspolpracy

kto jeszcze nie glosowal???


})i({ .... zyj tak jakby jutra mialo juz nie byc... })i({
!basta volonta!

Offline

 

#9 2008-02-20 11:20:19

maxam

Rada Sojuszu

1205587
Skąd: Portlaoise
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 180
Punktów :   

Re: Szczerosc to poczatek wspolpracy

...dziekuje wszystkim za odpowiedz na mojego posta...naprawde...to mi dalo do myslenia, pomysle jeszcze chwile nad tym, ale sklaniam sie ku odejsciu z soja, i niestety widze coraz mnie argumentow za pozostaniem...jednak nasz soj to jest worek, do ktorego wpadlo kilka nickow i nie wiedza za bardzo co z tym dalej zrobic...nie widze roznicy pomiedzy moja wczesniejsz gra solo, a gra w soju...przykro mi jest to pisac ale tak wlasnie jest...niniejszym nominuje siebie...


2 beer or not 2 beer?

Offline

 

#10 2008-02-27 20:22:21

Huciarz

Świerzak

4474965
Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Szczerosc to poczatek wspolpracy

Witajcie, zapewne prowadzę w rankingu, ale staram się pozostawać w kontakcie z Seni. No cóż moja praca nie pozwala mi na spędzanie i poświęcanie ostatnimi czasy nawet kilku chwil na ową rozrywkę.
Puszczam pusty głos mój brak aktywności wiąże się również z brakiem znajomości o Was.

Offline

 

#11 2008-02-29 19:51:22

Seni

Rada Sojuszu

7244403
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 364
Punktów :   

Re: Szczerosc to poczatek wspolpracy

jak beziesz czesciej pisal to sie poznasz z ludzmi


})i({ .... zyj tak jakby jutra mialo juz nie byc... })i({
!basta volonta!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konohadojo.pun.pl www.fairytail4fun.pun.pl www.konkona.pun.pl www.megaman.pun.pl www.astrayah.pun.pl