Forum sojuszu AiH

Opis forum


#1 2008-02-07 00:19:08

serafinax

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 98
Punktów :   

ROZPADKA SOJA????????????????????//

tu pisze do wszystkich bo wszystkich to dotyczy i nie obchodzi mnie ze urazilem czyjes ego


nie obwiniajcie kogos za bledy bo sami tez je popelniamy macie pretensje do maxa ze nikogo nie werbuje sam niekiedy odrzucalem podania kolesi to twierdzili ze sa z OGN i chca nas wspomuc a okazywalo sie ze maja kilka pkt wg mnie postapilem rozsadnie bo po co nam w sojuszu taki ktos zacytuje teraz kogos dobrze znanego "Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień" jezeli uwarzacie ze zle postapilem to napiszcie mi to wprost i prosze was napiszcie tu wszystko do kogo cos macie a nie jakiej podteksty jezeli zadecujecie zebym odszedl z sojuszu to odejde ale albo wezmiecie sie wszyscy do roboty albo zrobi mi sie niedobrze od waszych klutni w sojuszu mamy sie wspierac czy wypominac kazda luke nikt nie jest idealny czekam na odpowiedzi..............

Offline

 

#2 2008-02-07 11:13:33

maxam

Rada Sojuszu

1205587
Skąd: Portlaoise
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 180
Punktów :   

Re: ROZPADKA SOJA????????????????????//

...Seraf, popieram Cie w calej rozciaglosci...a co do rekrutacji, nijak ona sie ma do dyplomacji, wiec jak nie ma gdzie o niej pisac, to mozna napisac wszedzie (o czym Ty Seni myslalas wrzucajac post o charakterze wewnetrznym do dzialu dostepnego dla wszystkich, nawet ludzi z zewnatrz?)...tak pewnie wydaje sie jedynej osobie rzucajacej oskarzenia w naszym kierunku...co do samego procesu rekrutacyjnego, a w zasadzie jego oceny, to jakos dziwne mam wrazenie, jakby komentator wykazywal sie pewna schizofrenicznoscia, w kwestii swoich wypowidzi...jakis czas temu (co zostalo podtrzymane w jednym z ostatnich komentarzy Mac'a) zostalo wyraznie ustalone ze NIE PRZYJMUJEMY KAZDEGO...patrzymy na dorobek punktowy, rozwoj ekonomiczny i poziom zaawansowania floty i badan...wiekszosc z nas juz jest, badz ociera sie o top 1000...w zwiazku z powyzszym przyjmowanie osob (poza oczywiscie znajomymi i krewnymi krolika) o znikomym dorobku punktowym, ktorzy dostana 2-3 razy zastrzyk surowki i nie robia nic w kwestii rozwoju, nie ma zadnego sensu...oczywiscie zdarzaja sie chlubne przypadki takie jak Piotrek Sky-Fly, ale jest to niewielki procent...sens ma przyjmowanie osob z top 1500, ale tych juz nie tak latwo zlapac...albo wybieraja mosniejsze soje, albo wola pozostac free-lacer'ami...i tu zaczyna sie problem, jestesmy na tyle mocni, ze przyjmowanie zoltodziobow juz sie nie oplaca, ale jeszcze nie na tyle mocni zeby ubiegac sie o tych lepszych, bo nie mamy az tak wiele do zaoferowania...reasumujac...rekrutacja bedzie tylko wtedy skuteczna jesli bedziemy mieli wiecej do zaoferowania, a zeby miec wiecej do zaoferowania mocniejsi gracze powinni pomagac slabszym (caly czas i bez wzgledu na to czy byl zlomy czy nie)...ja osobiscie na kazde wezwanie (jesli tylko mam co wyslac) gotowy jestem poslac wszystko co mam w danym momentcie (Seraf moze potwierdzic, bo po ostatnim zlomie dostal wszystko co mialem)...wnioski z powyzszego (przynajmniej dla mnie) sa dwa...pierwszy >>> zmiana polityki soja w kwestii fakultatywnego wsparcia slabszych graczy (ile moge tyle sle bez wzgledu na okolicznosci), oraz drugi >>> albo Seni zmieni styl zarzadzania sojem z wielkopanskiego, na partnerski i zacznie od ooceny wlasnych dokonan i dopiero w oparciu o samoocene (oby nie zabraklo jej samokrytyki) zacznie oceniac nasze dokonania, albo AIH poszuka sobie nowego gracza na moje miejsce, a tym samym nowego dyplomaty...

Ostatnio edytowany przez maxam (2008-02-07 13:31:54)


2 beer or not 2 beer?

Offline

 

#3 2008-02-14 22:13:27

Seni

Rada Sojuszu

7244403
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 364
Punktów :   

Re: ROZPADKA SOJA????????????????????//

ech... od razu rozpad soja przepraszam wszystkich ktorych urazilam nie taki mialam zamiar nie chcialam zebyscie tak to zrozumieli.. (ale z drugiej strony przynajmniej sie cos u nas dzieje ), powtarzam nie chcialam nikogo urazic troche zle to rozegralam.. i przyznaje sie do bledu mimo wszystko mysle ze troche za surowi jestescie.. ale to moja opinia.. a kazdy ma praw do wlasnego zdania.. co do postu w dyplomacji to byl to zwyczajny blad nie tam mial byc umieszczony, po prostu zle mi sie wcisnelo i nawet nie zauwazylam dopiero jak mi mac napisal ze chyba mi napisal to sie zrientowalam, zwykla pomylka kazdemu sie moze zdarzyc... max z tba chcialabym pogadac na gg aby wyjasnij pewne kwestie bez swiadkow a co do serafa nie mam pretensji do ciebie, chcialam tylko przypomniec o waszych obowiazkach... jeszcze raz przepraszam jesli was to urazilo nie takie mialam intencje. mam nadzieje ze z tego powodu nie odejdziecie z sojuszu a nasza wspolpraca sie poprawi i bedzie coraz lepsza..


})i({ .... zyj tak jakby jutra mialo juz nie byc... })i({
!basta volonta!

Offline

 

#4 2008-02-15 10:17:42

maxam

Rada Sojuszu

1205587
Skąd: Portlaoise
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 180
Punktów :   

Re: ROZPADKA SOJA????????????????????//

Seni, z calym pelnym szacunkiem...wszelkie sprawy dotyczace soja, a takze pewnego konfliktu ktory zostal tu ujawniony, powinny zostac przedyskutowane do konca na forum...utajnianie czegos co i tak ujzalo juz swiatlo dzienne, nie ma sensu i zakrawa na hipokryzje...a zatem jestem otwarty na na wszelka krytyke, badz propozycje...jest tylko jeden warunek...krytyka bedzie miala jakakolwiek podstawe w odniesieniu do rzeczywistosci...bo na zarzuty wyimaginowane, odpowiadac nie bede...POZDRAWIAM...MAX


2 beer or not 2 beer?

Offline

 

#5 2008-02-15 18:16:44

Seni

Rada Sojuszu

7244403
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 364
Punktów :   

Re: ROZPADKA SOJA????????????????????//

nie chcialam rozmawiac  tym konflikcie tylko o innej sprawie troszke polaczonej z tym.. i wydaje mi sie ze nei wszyscy powinni czytac nasza rozmowe ale jesli nie chcesz nie musze niczego wyjasniac w "4 oczy"


})i({ .... zyj tak jakby jutra mialo juz nie byc... })i({
!basta volonta!

Offline

 

#6 2008-02-15 22:12:41

serafinax

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 98
Punktów :   

Re: ROZPADKA SOJA????????????????????//

z calym szacunkiem dla was oboje ale zachowujecie sie jak dzieci max przyjmij przeprosiny seni i po sprawie wezcie sie do rozmowy seni ma racje niektore sprawy nie powinny byc wyciagane na wieszch przed wszystkimi i nie kluccie sie juz dobra

Offline

 

#7 2008-02-15 22:13:40

Maclean

Administrator

8274311
Skąd: Bydgoszcz-okolice
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 411
Punktów :   

Re: ROZPADKA SOJA????????????????????//

A ja ludzie po prostu nie wiem o co wam chodzi


:PŁadne nie jest to co jest ładne...tylko to co sie Mi podoba...
"Minister Zdrowia ostrzega, posiadanie turbo jest przyczyną wielu wyprzedzeń"

Offline

 

#8 2008-02-17 22:12:06

maxam

Rada Sojuszu

1205587
Skąd: Portlaoise
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 180
Punktów :   

Re: ROZPADKA SOJA????????????????????//

...no to ja sie dolaczam do Mac'a...i nie wiem o co chodzi...przeprosiny przyjalem, nie odszedlem z soja, wiec jest to raczej oczywiste...a co do wyjasnien...zawsze mozna poslac pw...prawda Seni???


2 beer or not 2 beer?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konohadojo.pun.pl www.konkona.pun.pl www.megaman.pun.pl www.bleachplay.pun.pl www.astrayah.pun.pl